Word ook lid van de Kempische Verzekeringskring en ontdek de verschillende voordelen

Wie zijn we?

KVK is een vereniging zonder winstoogmerk, opgericht op 14 juni 1979.

Wij willen op Kempisch vlak de vriendschapsbanden en samenwerking tussen makelaars, mensen van verzekeringsmaatschappijen, experts en advocaten bevorderen.
We willen dit doen d.m.v. het organiseren van bijeenkomsten, seminaries, uitstappen en samenkomsten van ontspannende aard.

Onze raad van bestuur

Sponsorverantwoordelijke
Crommen Kathleen

Advocaat, Schuermans advocaten

de Merodelei 112, 2300 Turnhout
Tel.: 014/43 77 18
Fax: 014/42 40 59
GSM: 0476/25 65 24

k.crommen@schuermans-law.be

Juridische zaken
Geerts Gert

Advocaat, GSJ advocaten

Mechelsesteenweg 27, 2018 Antwerpen
Tel.: 03/232 50 60
Fax: 03/232 30 50
GSM: 0474/88 05 81

gert.geerts@gsj.be

Public relations
Lenssen Paul

Makelaar, Verzekeringen Lenssen

Doggenhoutstraat 22/C, 2520 Ranst
Tel.: 03/485 64 11
GSM: 0477/63 69 11

verzekeringen.lenssen@portima.be

Penningmeester
Mares Rosita

Account Manager, Euromex nv

Elstrekenweg 60, 3520 Zonhoven
Tel.: 011/52 32 61
GSM: 0495/51 90 26

rosita.mares@telenet.be

Verantwoordelijke kasboek
Stroobants Bart

Sector Manager Leven & EB, Allianz Benelux nv

Diepezoel 13, 2440 Geel
Tel.: 014/58 27 75
GSM: 0478/28 11 36

bart.stroobants@telenet.be

Verslaggeving
Van Hirtum Magda

Consultant verzekeringen

Hazendreef 11, 2260 Tongerlo
GSM: 0497/37 97 98

magdavanhirtum@gmail.com

Voorzitter
Van Hove Annemie

Advocaat, Atrius Advocaten

Lierseweg 116, 2200 Herentals
Tel.: 014/21 07 21
Fax: 014/21 08 21
GSM: 0476/22 62 52

secretariaat@kempischeverzekeringskring.be
annemie.vanhove@atriusadvocaten.be

Ondervoorzitter & webmaster
Van Turnhout Rudy

Advocaat, GSJ advocaten

Mechelsesteenweg 27, 2018 Antwerpen
Tel.: 03/232 50 60
Fax: 03/232 30 50
GSM: 0477/74 49 94

rudy.van.turnhout@gsj.be

Secretariaat
Veraghtert Vicky

Advocaat, Atrius Advocaten

Lierseweg 116, 2200 Herentals
Tel.: 014/21 07 21
Fax: 014/21 08 21
GSM: 0496/81 19 87

secretariaat@kempischeverzekeringskring.be
vicky.veraghtert@atriusadvocaten.be

De dames

De heren

Hieronder treft u de lijst van alle voorzitters tot op vandaag

armandverellen
1979
Armand Verellen

paulstaes
1979-1980
Paul Staes

kvk_leden
1980-1981
Lucien Roymans

kvk_leden
1981-1982
Eric Vanderhaeghe

hugoandries
1982-1984
Hugo Andries

geertjacobs
1984-1986
Geert Jacobs
Stichtend Erevoorzitter

vicmercelis
1986-1988
Vic Mercelis

renecorstjens
1988-1990
René Corstjens

carloaerts
1990-1992
Carlo Aerts

roapiedfort
1992-1994
Ria Piedfort

geertjacobs
1994-1996
Geert Jacobs
Stichtend Erevoorzitter

marchuygelen
1996-1998
Marc Huygelen

lucvanmeenen
1998-2000
Luk Van Meenen

renecorstjens
2000-2002
René Corstjens

hugodecupere
2002-2004
Hugo De Cupere

magdavanhirtum
2004-2006
Magda Van Hirtum

rositamares
2006-2010
Rosita Mares

bartstroobants
2010-2014
Bart Stroobants

rudyvanturnhout
2014-2019
Rudy Van Turnhout


2019-
Annemie Van Hove

Opmerking
De termijn van het voorzitterschap begint telkens na de jaarlijkse statutaire algemene vergadering (voorheen in oktober, vanaf 2018 in januari).

Share This